Dnes je pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav.   | 
"Koronavirová" opatření I.
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s opatřeními pro zamezení šíření koronaviru, Dopravní podnik zintenzivnil čištění a dezinfekci vozidel. Všechny vozy MHD v Jihlavě vyjíždějí každé ráno z vozovny vyčištěné a dezinfikované. Dezinfikují se veškeré dotykové plochy jako jsou madla, držadla nebo validátory jízdenek.
Od pondělí 2. března provádíme čištění a dezinfekci vozů na odpoledních a nočních směnách, tak aby všechny vozy byly včas připraveny na další den. Na dezinfekci podlah a všech dotykových ploch používáme postupy a prostředky doporučené a schválené Krajskou hygienickou stanicí Kraje Vysočina. Od úterý 10. března jsme zavedli ozonizaci vozidel a v nejbližších dnech začneme provádět i pravidelné každodenní čištění čalounění sedaček dezinfekční suchou pěnou.
Po dobu jarních prázdnin DPMJ zrušil "školní" spoje, které nepojedou ani v dalších týdnech. Z vyjádření úřadů ze dne 11.3.2020 vyplývá, že školy zůstanou uzavřené minimálně 1 měsíc. Pokud se situace nezmění, zavedeme od 23. března letní jízdní řády, kterými prodloužíme intervaly odjezdů spojů na linkách A, B a C z dvanácti na patnáct minut. Další postupy a opatření v MHD budeme aktualizovat dle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení.

Varování před používáním pozměněných jízdenek

Vážení cestující,

Chtěli bychom Vás varovat před nákupem jízdenek na Jihlavskou MHD z jiných než oficiálních distribučních kanálů (automaty, předprodej na Masarykově náměstí, kamenné prodejny tiskovin a tabáku). Při nákupu tzv. na ulici nebo od známého se vystavujete riziku, že zakoupíte pozměněnou jízdenku. Při odhalení jízdy s pozměněnou jízdenkou Vám bude přepravní kontrolou vystavena bloková pokuta za jízdu bez platného dokladu. Pracovníci přepravní kontroly DPMJ jsou vybaveni technickými prostředky pro odhalení takovéto jízdenky.
Pro Vaše bezpečí doporučujeme zkontrolovat otisk časového razítka z validátoru jízdenek. Tento otisk je správně dvoubarevný viz. obrázek. Pokud je otisk jednobarevný, může se jednat o falešnou či jinak pozměněnou jízdenku. Pro jistotu, že i Vaše jízdenka nebude zneužita podvodníky, Vás žádáme o její znehodnocení po výstupu z vozu např. přetržením.

Otisk časového razítka
Nástup předními dveřmi vozidel MHD

S platností od 1. července 2015 je na všech autobusových a trolejbusových linkách v pracovní dny, o sobotách, nedělích a svátcích zaveden v době od 21 hodin do 04 hodin příštího dne nástup předními dveřmi a s ním související povinné odbavení na odbavovacím zařízení u předních dveří (včetně jízdy s Jihlavskou kartou na předplacené jízdné - kupón). Uvedený čas je pouze orientační, rozhodujícím faktorem, který určuje přesný čas pro nástup do vozidla pouze předními dveřmi, je čas odjezdu spoje na jízdním řádu s vyznačeným symbolem - písmeno "N" červené barvy. Cílem tohoto opatření je zvýšení ochrany cestující veřejnosti před osobami podnapilými, znečištěnými či neplatícími jízdné.
Podrobnosti najdete pod záložkou Přepravní podmínky v novém znění Smluvních a přepravních podmínek platných od 1. 7. 2015.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 13 - 15 z 15
letak nahled
Najdete nás také na:
Facebook logo
Statistika

  Návštěvníků: 10082632
  Právě zde jsou
  Hosté : 16  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz