Dnes je pondělí 19. března 2018, svátek má Josef.   | 
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vítáme Vás na stránkách
Dopravního podniku
města Jihlavy, a.s.

Logo IROP a MMR


Nové jízdní řády linky E od 1. 3. 2018.

Nové jízdní řády na lince E od 1. 3. 2018 jsou zveřejněny ve složce "Změny jízdních řádů".


Změna JŘ trolejbusové linky E

Vážení cestující MHD v Jihlavě. S platností od 1.března 2018 se mění jízdní řády trolejbusové linky E. Linka bude mít konečnou zastávku na Masarykově náměstí.

Sledujte nové jízdní řády na www.dpmj.cz, nebo jsou již k dispozici v předprodeji Dopravního podniku na Masarykově náměstí.

Nástup předními dveřmi vozidel MHD

S platností od 1. července 2015 je na všech autobusových a trolejbusových linkách v pracovní dny, o sobotách, nedělích a svátcích zaveden v době od 21 hodin do 04 hodin příštího dne nástup předními dveřmi a s ním související povinné odbavení na odbavovacím zařízení u předních dveří (včetně jízdy s Jihlavskou kartou na předplacené jízdné - kupón). Uvedený čas je pouze orientační, rozhodujícím faktorem, který určuje přesný čas pro nástup do vozidla pouze předními dveřmi, je čas odjezdu spoje na jízdním řádu s vyznačeným symbolem - písmeno "N" červené barvy. Cílem tohoto opatření je zvýšení ochrany cestující veřejnosti před osobami podnapilými, znečištěnými či neplatícími jízdné.
Podrobnosti najdete pod záložkou Přepravní podmínky v novém znění Smluvních a přepravních podmínek platných od 1. 7. 2015.

letak nahled
Najdete nás také na:
Facebook logo
Statistika

  Návštěvníků: 7411755
  Právě zde jsou
  Hosté : 78  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz