Dnes je čtvrtek 6. srpna 2020, svátek má Oldřiška.   | 
"Koronavirová" opatření I. Tisk E-mail
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s opatřeními pro zamezení šíření koronaviru, Dopravní podnik zintenzivnil čištění a dezinfekci vozidel. Všechny vozy MHD v Jihlavě vyjíždějí každé ráno z vozovny vyčištěné a dezinfikované. Dezinfikují se veškeré dotykové plochy jako jsou madla, držadla nebo validátory jízdenek.
Od pondělí 2. března provádíme čištění a dezinfekci vozů na odpoledních a nočních směnách, tak aby všechny vozy byly včas připraveny na další den. Na dezinfekci podlah a všech dotykových ploch používáme postupy a prostředky doporučené a schválené Krajskou hygienickou stanicí Kraje Vysočina. Od úterý 10. března jsme zavedli ozonizaci vozidel a v nejbližších dnech začneme provádět i pravidelné každodenní čištění čalounění sedaček dezinfekční suchou pěnou.
Po dobu jarních prázdnin DPMJ zrušil "školní" spoje, které nepojedou ani v dalších týdnech. Z vyjádření úřadů ze dne 11.3.2020 vyplývá, že školy zůstanou uzavřené minimálně 1 měsíc. Pokud se situace nezmění, zavedeme od 23. března letní jízdní řády, kterými prodloužíme intervaly odjezdů spojů na linkách A, B a C z dvanácti na patnáct minut. Další postupy a opatření v MHD budeme aktualizovat dle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení.

< Předch.   Další >
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz