Dnes je středa 23. září 2020, svátek má Berta.   | 
Jízdní řády v mobilu

Jízdní řády v mobilu

K bezplatnému použití nabízíme 2 programy. Oba potřebují ke své činnosti mobil podporující JAVU, pracují bez připojení k internetu, ale na druhé straně je třeba vždy stáhnout aktuální verzi jízdních řádů.

  1. Od roku 2009 nabízíme k použití aplikaci „MHD v mobilu“ v černobílém provedení. Na mobilní telefon nejsou žádné zvláštní nároky. Aplikaci včetně návodu je možno stáhnout na adrese: www.mhdvmobilu.cz.
  2. Od roku 2011 nabízíme také aplikaci JRm (Jízdní řády pro mobilní telefony) firmy FS Software s.r.o. Je v barevném provedení, navíc umí vyhledávat spojení mezi zadanými zastávkami včetně přestupů a zobrazit kompletní jízdní řády se všemi poznámkami. Je určena pro telefony podporující Javu 2.0. MIDP 2.0. Telefon musí podporovat zpracování aplikací s velikostí nad 64 Kb. Pro chytré telefony (nemusí být nainstalována Java) s operačním systémem IOS a Android se aplikace a jízdní řády stahují z oficiálních www stránek výrobce operačního systému (App Store, Google Play) – je třeba vyhledat aplikaci JRm. Bohužel dodavatel přestal podporovat Windows Phone. V případě dotazů na funkčnost aplikace zašlete dotaz na e-mail dodavatele firmy FS software : sales@fssoftware.cz
Data ke stažení aplikace JRm:

  • Soubor s příponou JAR
  • Soubor s příponou JAD
  • Odkazy na stažení souboru ze stránek výrobce operačního systému mobilního telefonu
  • Všechny potřebné soubory pro instalaci ZIP
  • Návod

Náhledy aplikace JRm:
nahled jrm 2 nahled jrm 3 nahled jrm 4
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz