Dnes je sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana.   | 
Aktuality a výluky
Změna jízdních řádů linek A, B, C a N Tisk E-mail
Středa, 18 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

Od pondělí 23.3.2020 až do odvolání zavádíme avizované změny jízdných řádů na linkách A, B a C. Omezení linek A, B a C jsou pouze v pracovní dny a základní interval mezi jednotlivými spoji se tím prodlužuje na 15 minut. Současně také dochází k dočasnému zrušení linky N. Nové jízdní řády jsou již nyní k zobrazení a tisku v sekci „Jízdní řády“, případně k zakoupení na středisku předprodeje Dopravního podniku města Jihlavy, a.s., Masarykovo náměstí č. 1 (provozní doba každý pracovní den 7:15 – 17:00 hod).

Děkujeme za pochopení.

"Koronavirová" opatření IV. Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

Z důvodu preventivních opatření kvůli zpomalení šíření koronaviru se zpřísňují hygienická opatření pro cestující v MHD v Jihlavě následujícím způsobem.
Od 18. 3. 2020 platí zákaz vstupu do vozů MHD bez ochrany obličeje rouškou. Za roušku lze považovat i šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou. Rouška musí být pevně přichycena k obličeji a zakrývat ústa a nos.

Děkujeme za pochopení a za dodržování nařízených pravidel.

"Koronavirová" opatření III. Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s negativním vývojem koronavirové epidemie zavádí Dopravní podnik města Jihlavy od 17. 3. 2020  další opatření:
     1) Dočasně ukončujeme provoz myčky vozidel pro veřejnost;
     2) Ukončujeme možnost hotovostních úhrad přirážek k jízdnému v sídle společnosti. Cestující jsou, až do odvolání, povinni uhradit přirážku k jízdnému bezhotovostně (bankovním převodem nebo vkladem na účet). Číslo účtu 100876798/0300, variabilní symbol je uveden na přední straně zápisu o provedené přepravní kontrole vpravo nahoře. 
V případě nejasností ohledně úhrady volejte každý pracovní den v době 06:30 – 14:00 tel. 567 301 321.

Děkujeme za pochopení.

"Koronavirová" opatření II. Tisk E-mail
Pátek, 13 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s negativním vývojem koronavirové epidemie zavádí Dopravní podnik města Jihlavy od 16. 3. 2020  další zpřísněná hygienická opatření:
     1) Ukončení doplňkového prodeje jízdenek u řidiče, cestující si musí jízdenku obstarat před nástupem do vozu;
     2) Nástup a výstup do vozu pouze prostředními a zadními dveřmi;
     3) Omezení prostoru pro cestující ve voze – prostor od čela vozu po první řadu sedadel bude vyznačen páskou pro zamezení vstupu cestujících;
     4) Větrání každého vozu po příjezdu na konečnou zastávku.
Zároveň jsme ještě více zintenzivnili dezinfekci trolejbusů a autobusů. 
Kromě pravidelné každodenní dezinfekce madel, parapetů oken, držáků, validátorů a ošetřování podlah Savem  dezinfikujeme od středy 11. 3. 2020 všechny vozy pravidelně také ozónem.

Děkujeme za pochopení.

"Koronavirová" opatření I. Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s opatřeními pro zamezení šíření koronaviru, Dopravní podnik zintenzivnil čištění a dezinfekci vozidel. Všechny vozy MHD v Jihlavě vyjíždějí každé ráno z vozovny vyčištěné a dezinfikované. Dezinfikují se veškeré dotykové plochy jako jsou madla, držadla nebo validátory jízdenek.
Od pondělí 2. března provádíme čištění a dezinfekci vozů na odpoledních a nočních směnách, tak aby všechny vozy byly včas připraveny na další den. Na dezinfekci podlah a všech dotykových ploch používáme postupy a prostředky doporučené a schválené Krajskou hygienickou stanicí Kraje Vysočina. Od úterý 10. března jsme zavedli ozonizaci vozidel a v nejbližších dnech začneme provádět i pravidelné každodenní čištění čalounění sedaček dezinfekční suchou pěnou.
Po dobu jarních prázdnin DPMJ zrušil "školní" spoje, které nepojedou ani v dalších týdnech. Z vyjádření úřadů ze dne 11.3.2020 vyplývá, že školy zůstanou uzavřené minimálně 1 měsíc. Pokud se situace nezmění, zavedeme od 23. března letní jízdní řády, kterými prodloužíme intervaly odjezdů spojů na linkách A, B a C z dvanácti na patnáct minut. Další postupy a opatření v MHD budeme aktualizovat dle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 243
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz