Dnes je středa 23. září 2020, svátek má Berta.   | 
Aktuality a výluky
Výluky na linkách MHD v listopadu 2019 Tisk E-mail
Pátek, 01 listopad 2019

Výluky na linkách MHD od 7. listopadu 2019.
1) Úplná uzavírka ulice Vrchlického z důvodu pokládky asfaltu - omezení provozu na linkách B, N, 31 a 41.
První uzavírka ulice Vrchlického proběhne ve čtvrtek dne 7.11.2019 od 7:00 hod. Zastávky Zátopkova, Zimní a S.K.Neumanna na ulici Vrchlického nebudou obsluhovány. Linky budou vedeny z náhradní zastávky "Dům zdraví" po objízdné trase ulicemi Hamerníkova, Jiráskova, Na Dolech. Zastávka linky B "Na Dolech" bude náhradní zastávkou pro linky N, 31 a 41. Linka B se vrací zpět po stejné trase k Domu zdraví, ostatní linky pokračují ulicí Jiráskovou a napojí se na stávající trasy linek.
Ve výhledu jsou další uzavírky ulice Vrchlického v termínech 15., 21. a 30.11.2019. Tyto termíny uzavírek jsou orientční a budou průběžně aktualizovány.

2) Uzavírka silnice II/602 ul. Brněnská od křižovatky Brněnská - Okružní ve směru do Helenína z důvodu pokládky asfaltu od soboty 9. do neděle 10.11.2019.
Linka 12 bude jezdit ve směru do Velkého Beranova po objízdné trase ulicí Kosovskou, zpět na trasu linky najede před Helenínem. Zastávky "Brněnský kopec" a "Na Člunku" ve směru do Velkého Beranova nebudou v uvedeném termínu obsluhovány.
Při jízdě z Velkého Beranova do A.Dolu pojede linka ve stávající trase bez omezení.

3) Uzavírka křižovatky Žižkova - Rantířovská u čerpací stanice Tank ONO v době od pondělí 11.11. do neděle 17.11.2019 z důvodu pokládky asfaltu.
Ve dnech 11. a 12.11. bude linka 3 jezdit bez omezení v obou směrech podél čerpací stanice Tank ONO. Zastávka P+R Žižkova ve směru Masarykovo náměstí bude přemístěna proti stávající zastávce ve směru do Horního Kosova u Tank ONO.
Od středy 13.11. do neděle 17.11.2019, nebudou na lince č. "3" obsluhovány zastávky P + R Žižkova, Za Prachárnou, Rantířovská a Lipová. Náhradní trasa linky č. "3" bude z ulice Žižkova vedena přes ulici Vrchlického. Ve směru Horní Kosov - zastávky Žižkova, U Hřbitova, Zátopkova, Zimní a Horní Kosov. Ve směru Bosh diesel - zastávky Horní Kosov, Zimní, Zátopkova, Poliklinika, U Hřbitova a dále po své trase.
Omlouváme se touto cesto cestující veřejnosti za problémy způsobené uzavírkami komunikací.

Dočasné přesunutí zastávek "Dům zdraví" Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019

Vážení cestující,

po dobu oprav Vrchlického ulice byly dočasně přesunuty obě zastávky "Dům zdraví" o 100 m směrem k centru města před kruhový objezd.

Nová zastávka na lince 3 Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2019

Od pondělí 28. října 2019 bude v provozu nová zastávka s názvem "P + R Žižkova" na lince 3 na ulici Žižkova v blízkosti čerpací stanice Tank ONO.

Vyhlášení výběrového řízení - postoupení pohledávek Tisk E-mail
Pondělí, 21 říjen 2019

Dopravní podnik města Jihlavy vyhlašuje výběrové řízení na postoupení pohledávek za neuhrazené jízdné cestujícími – podrobnosti

Varování před používáním pozměněných jízdenek Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2019

Vážení cestující,

Chtěli bychom Vás varovat před nákupem jízdenek na Jihlavskou MHD z jiných než oficiálních distribučních kanálů (automaty, předprodej na Masarykově náměstí, kamenné prodejny tiskovin a tabáku). Při nákupu tzv. na ulici nebo od známého se vystavujete riziku, že zakoupíte pozměněnou jízdenku. Při odhalení jízdy s pozměněnou jízdenkou Vám bude přepravní kontrolou vystavena bloková pokuta za jízdu bez platného dokladu. Pracovníci přepravní kontroly DPMJ jsou vybaveni technickými prostředky pro odhalení takovéto jízdenky.
Pro Vaše bezpečí doporučujeme zkontrolovat otisk časového razítka z validátoru jízdenek. Tento otisk je správně dvoubarevný viz. obrázek. Pokud je otisk jednobarevný, může se jednat o falešnou či jinak pozměněnou jízdenku. Pro jistotu, že i Vaše jízdenka nebude zneužita podvodníky, Vás žádáme o její znehodnocení po výstupu z vozu např. přetržením.

Otisk časového razítka
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 264
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz