Dnes je středa 23. září 2020, svátek má Berta.   | 
Aktuality a výluky
"Koronavirová" opatření I. Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2020
Dobrý den z Dopravního podniku,

V souvislosti s opatřeními pro zamezení šíření koronaviru, Dopravní podnik zintenzivnil čištění a dezinfekci vozidel. Všechny vozy MHD v Jihlavě vyjíždějí každé ráno z vozovny vyčištěné a dezinfikované. Dezinfikují se veškeré dotykové plochy jako jsou madla, držadla nebo validátory jízdenek.
Od pondělí 2. března provádíme čištění a dezinfekci vozů na odpoledních a nočních směnách, tak aby všechny vozy byly včas připraveny na další den. Na dezinfekci podlah a všech dotykových ploch používáme postupy a prostředky doporučené a schválené Krajskou hygienickou stanicí Kraje Vysočina. Od úterý 10. března jsme zavedli ozonizaci vozidel a v nejbližších dnech začneme provádět i pravidelné každodenní čištění čalounění sedaček dezinfekční suchou pěnou.
Po dobu jarních prázdnin DPMJ zrušil "školní" spoje, které nepojedou ani v dalších týdnech. Z vyjádření úřadů ze dne 11.3.2020 vyplývá, že školy zůstanou uzavřené minimálně 1 měsíc. Pokud se situace nezmění, zavedeme od 23. března letní jízdní řády, kterými prodloužíme intervaly odjezdů spojů na linkách A, B a C z dvanácti na patnáct minut. Další postupy a opatření v MHD budeme aktualizovat dle vývoje situace.

Děkujeme za pochopení.

Jízdní řád v mobilu Tisk E-mail
Pátek, 03 leden 2020

Vážení cestující, od pátku 3.1.2020 od 11:00 hod. je v mobilní aplikaci JRm k dispozici nová aktualizace dat od 1.1.2020.

V původních datech se vyskytly chyby.

Změny v tarifech jízdného pro rok 2020 Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 prosinec 2019

Dobrý den z DP,

Od Nového roku jsme pro Vás připravili nový časový kupón na 180 dní. Dále upravujeme doplňkový prodej jízdenek u řidiče - více podrobností zde.

Změny v jízdních řádech od 15.12.2019 Tisk E-mail
Pondělí, 02 prosinec 2019

Dobrý den z DP,

od 15.12.2019 dochází ke změně tras trolejbusů zejména u linek D a F. Dojde ke sloučení tras linek D a F, které budou nově jednosměrné.

Trasa linky D povede pouze z výchozí zastávky Hlavní nádraží ČD přes Poikliniku do své konečné zastávky Dopravní podnik, zpět se nevrací. Výpis zastávek linky D: Hlavní nádraží ČD, Na Vyhlídce, Jiřího z Poděbrad, Pod Ján. kopečkem, Gorkého, Chlumova, Dům kultury, Vysoká škola polytechnická, 17. listopadu, Na Hliništi, Poliklinika, U Hřbitova, Žižkova, Ke Skalce, Seifertova, Vysoká škola polytechnická, Dům kultury, Masarykovo nám. horní, Masarykovo nám, dolní, Brtnická ul., Tylova, Dopravní podnik viz. platný jízdní řád.

Trasa linky F povede pouze z výchozí zastávky Dopravní podnik přes Polikliniku do své konečné zastávky Hlavní nádraží ČD, zpět se nevrací. Výpis zastávek linky F: Dopravní podnik, Tylova, Brtnická ul., Masarykovo nám, dolní, Masarykovo nám. horní, Dům kultury, Vysoká škola polytechnická, Seifertova, Ke Skalce, Žižkova, U Hřbitova, Poliklinika, Na Hliništi, 17. listopadu, Vysoká škola polytechnická, Chlumova, Gorkého, Pod Ján. kopečkem, Jiřího z Poděbrad, Na Vyhlídce, Hlavní nádraží ČD viz. platný jízdní řád.

Dopravní podnik touto změnou reaguje na podněty od cestující veřejnosti a změny v navazující vlakové dopravě. Tímto opatřením se zkrátí cesta z Hlavního nádraží na polikliniku o 4 minuty. Interval na obou linkách se v pracovní dny po většinu dne zkrátí na 20 minut.

U linek A a B dojde k drobným změnám časových poloh vybraných spojů ve večerních hodinách po 20. hodině opět v reakci na změny ve vlakové dopravě - podrobnosti.

Zastávka Na Člunku opět v provozu Tisk E-mail
Středa, 13 listopad 2019

Dobrý den z DP,

po dokončení úprav je zastávka Na Člunku, ve směru z Malého Beranova na Masarykovo náměstí, opět v provozu.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 35 z 264
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz