Dnes je sobota 4. dubna 2020, svátek má Ivana.   | 
Aktuality a výluky
Dočasné přesunutí zastávek "Dům zdraví" Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019

Vážení cestující,

po dobu oprav Vrchlického ulice byly dočasně přesunuty obě zastávky "Dům zdraví" o 100 m směrem k centru města před kruhový objezd.

Nová zastávka na lince 3 Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2019

Od pondělí 28. října 2019 bude v provozu nová zastávka s názvem "P + R Žižkova" na lince 3 na ulici Žižkova v blízkosti čerpací stanice Tank ONO.

Vyhlášení výběrového řízení - postoupení pohledávek Tisk E-mail
Pondělí, 21 říjen 2019

Dopravní podnik města Jihlavy vyhlašuje výběrové řízení na postoupení pohledávek za neuhrazené jízdné cestujícími – podrobnosti

Varování před používáním pozměněných jízdenek Tisk E-mail
Středa, 16 říjen 2019

Vážení cestující,

Chtěli bychom Vás varovat před nákupem jízdenek na Jihlavskou MHD z jiných než oficiálních distribučních kanálů (automaty, předprodej na Masarykově náměstí, kamenné prodejny tiskovin a tabáku). Při nákupu tzv. na ulici nebo od známého se vystavujete riziku, že zakoupíte pozměněnou jízdenku. Při odhalení jízdy s pozměněnou jízdenkou Vám bude přepravní kontrolou vystavena bloková pokuta za jízdu bez platného dokladu. Pracovníci přepravní kontroly DPMJ jsou vybaveni technickými prostředky pro odhalení takovéto jízdenky.
Pro Vaše bezpečí doporučujeme zkontrolovat otisk časového razítka z validátoru jízdenek. Tento otisk je správně dvoubarevný viz. obrázek. Pokud je otisk jednobarevný, může se jednat o falešnou či jinak pozměněnou jízdenku. Pro jistotu, že i Vaše jízdenka nebude zneužita podvodníky, Vás žádáme o její znehodnocení po výstupu z vozu např. přetržením.

Otisk časového razítka
Rozvoj vozového parku Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 říjen 2019
Dobrý den z Dopravního podniku,

Dopravní podnik pokračuje v nastaveném trendu obnovy vozového parku.
V roce 2018 proběhla dodávka 9 autobusů s pohonem na CNG Iveco Urbanway.
V roce 2020 budou dle aktuálně uzavřených kupních smluv následovat dodávky celkem 10 kusů trolejbusů Škoda 32 Tr (7 parciálních a 3 bez trakční baterie) a 5 autobusů SOLARIS URBINO 12 CNG.
Pro rok 2021 aktuálně připravujeme výběrové řízení na dodávku 6 kusů dvounápravových nízkopodlažních třídveřových parciálních trolejbusů.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 16 - 20 z 243
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz