Dnes je neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka.   | 
Aktuality a výluky
Jízdní řád v mobilu Tisk E-mail
Pátek, 03 leden 2020

Vážení cestující, od pátku 3.1.2020 od 11:00 hod. je v mobilní aplikaci JRm k dispozici nová aktualizace dat od 1.1.2020.

V původních datech se vyskytly chyby.

Změny v tarifech jízdného pro rok 2020 Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 prosinec 2019

Dobrý den z DP,

Od Nového roku jsme pro Vás připravili nový časový kupón na 180 dní. Dále upravujeme doplňkový prodej jízdenek u řidiče - více podrobností zde.

Výběrové řízení na osobní automobil Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019

Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na dodávku osobního vozu – podrobnosti.

Výběrové řízení na multifunkční zařízení Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019

Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na dodávku multifunkčního zařízení pro tisk – podrobnosti.

Změny v jízdních řádech od 15.12.2019 Tisk E-mail
Pondělí, 02 prosinec 2019

Dobrý den z DP,

od 15.12.2019 dochází ke změně tras trolejbusů zejména u linek D a F. Dojde ke sloučení tras linek D a F, které budou nově jednosměrné.

Trasa linky D povede pouze z výchozí zastávky Hlavní nádraží ČD přes Poikliniku do své konečné zastávky Dopravní podnik, zpět se nevrací. Výpis zastávek linky D: Hlavní nádraží ČD, Na Vyhlídce, Jiřího z Poděbrad, Pod Ján. kopečkem, Gorkého, Chlumova, Dům kultury, Vysoká škola polytechnická, 17. listopadu, Na Hliništi, Poliklinika, U Hřbitova, Žižkova, Ke Skalce, Seifertova, Vysoká škola polytechnická, Dům kultury, Masarykovo nám. horní, Masarykovo nám, dolní, Brtnická ul., Tylova, Dopravní podnik viz. platný jízdní řád.

Trasa linky F povede pouze z výchozí zastávky Dopravní podnik přes Polikliniku do své konečné zastávky Hlavní nádraží ČD, zpět se nevrací. Výpis zastávek linky F: Dopravní podnik, Tylova, Brtnická ul., Masarykovo nám, dolní, Masarykovo nám. horní, Dům kultury, Vysoká škola polytechnická, Seifertova, Ke Skalce, Žižkova, U Hřbitova, Poliklinika, Na Hliništi, 17. listopadu, Vysoká škola polytechnická, Chlumova, Gorkého, Pod Ján. kopečkem, Jiřího z Poděbrad, Na Vyhlídce, Hlavní nádraží ČD viz. platný jízdní řád.

Dopravní podnik touto změnou reaguje na podněty od cestující veřejnosti a změny v navazující vlakové dopravě. Tímto opatřením se zkrátí cesta z Hlavního nádraží na polikliniku o 4 minuty. Interval na obou linkách se v pracovní dny po většinu dne zkrátí na 20 minut.

U linek A a B dojde k drobným změnám časových poloh vybraných spojů ve večerních hodinách po 20. hodině opět v reakci na změny ve vlakové dopravě - podrobnosti.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 237
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz