Dnes je čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona.   | 
Retrolinky Tisk E-mail

Nedělení den otevřených dveří se blíží a tak zveřejňujeme trasy a jízdní řády retrolinek, které budou označeny R1, R2 a R3. Jízdné bude zdarma a všechny zastávky budou na znamení.
Linka R  1 (trolejbus ŠKODA 9 Tr) pojede v trase DP – Březinova – Hlavní nádraží – Chlumova – Masarykovo náměstí – DP
Linka R2 (autobus KAROSA B 741) pojede v trase DP – Žižkova  - Horní Kosov – Poliklinika – Masarykovo náměstí – DP
Linka R3 (autobus IKARUS 280) pojede v trase DP – Masarykovo nám. – Na Růžku – bývalá konečná Domácí potřeby – Na Růžku - Masarykovo náměstí – DP
Schéma trasy a jízdní řády budou vyvěšeny na vybraných důležitých zastávkách na trase linek.
V rámci dne otevřených dveří budou probíhat komentované prohlídky v 11, 13 a 15 hodin. Z retrovozidel  je prozatím předběžně přislíbena účast autobusů Karosa ŠL 11, Karosa ŠD 11, Karosa B 732 a Ikarus 280. Dále pak kloubový trolejbus ŠKODA 15 Tr a jeden velmi netradiční trolejbus zahraniční výroby. Prozradit můžeme jen to, že se jedná o zástupce nejrozšířenějšího typu trolejbusů na světě.

Mapky a jízdní řády linek historických vozidel si můžete stáhnout v záložce "Jízdní řády"/Kompletní jízdní řády pro prohlížení offline ke stažení/rady/Den otevřených dveří_jízdní řády, mapy.

Den otevřených dveří Tisk E-mail

Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. po roce opět otevírá brány svého areálu v Brtnické ulici. V neděli 17. 9. 2019 od 10 do 16 hodin budete mít příležitost prohlédnout si technické zázemí Dopravního podniku města Jihlavy, a.s. Vystaveny zde budou zástupci všech typů trolejbusů a autobusů, které zajišťují provoz MHD v Jihlavě. Dále zde budou k vidění speciální vozidla sloužící k údržbě trolejového vedení a odtahům autobusů a trolejbusů. V areálu Dopravního podniku budou k vidění i retrovozidla, která dříve zajišťovala provoz veřejné dopravy. Letošní den otevřených dveří je tematicky laděn k ukončení provozu legendárních trolejbusů ŠKODA 9 Tr, maďarských kloubových autobusů Ikarus a "hranatých" autobusů Karosa řady 700. Vozidla těchto typů totiž v Jihlavě dojezdila přesně před 20  lety, resp. v případě Karos řady 700 před 5 lety.

Do areálu Dopravního podniku se návštěvníci dostanou pomocí tří speciálních nostalgických linek. Jízdné na těchto linkách je zdarma a budou obslouženy historickým trolejbusem ŠKODA 9 Tr, maďarským kloubovým autobusem Ikarus 280 a kloubovým autobusem Karosa B 741. Trasy speciálních linek a jejich jízdní řády budou zveřejněny později.


Výluka na lince 12 ve Velkém Beranově Tisk E-mail

Z důvodu uzavírky místní komunikace ve Velkém Beranově od 7:00 hod. dne 4. 9. 2017 do 30. 11. 2017 bude linka 12 jezdit po objízdné trase a zastávky budou přemístěny následovně:

Konečná a nástupní zastávka "Velký Beranov" bude přemístěna do prostoru zastávky autobusů linkových dopravců "Velký Beranov, škola" před obchod se smíšeným zbožím.

Zastávka "Velký Beranov, zast." bude bez náhrady zrušena.

Zastávka "Velký Beranov, Bradlo" bude přemístěna na místní komunikaci před křižovatku se silnicí II/602 nad stávající zastávkou.


Změny na linkách MHD od 1. září 2017 Tisk E-mail

Od 1. září se provoz jihlavské MHD vrací v pracovní dny do běžného předprázdninového režimu. Na trolejbusových linkách A, B, BI budou od ranního výjezdu do cca 18 hodin intervaly mezi spoji 12 minut. Na lince C bude navíc v době do cca 8 hodin a od cca 13 hodin do cca 18 hodin interval zkrácen na 9 minut. Současně dochází k drobným změnám u autobusových linek 12 (přidání pátečního posilového spoje z Helenína ve 12:49 hod.) a 31 (posun času odjezdu u odpoledního spoje ve směru k Bosch Diesel na 13:07 hod. od Dopravního podniku) a na trolejbusové lince E (posun odjezdu ranního víkendového spoje na 6:17 z konečné Motorpal hala).

Změny na linkách MHD od 1.7.2017 Tisk E-mail

Na linkách A, B, BI a C budou s platností od 1.července provedeny změny jízdních řádů. V době mimo přepravní špičku bude interval mezi spoji 15 minut.

Linka 9 nebude jezdit od 1.7. do 31.8.2017.

Nové jízdní řády jsou k dispozici na webu v záložce "změny jízdních řádů".

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 73 - 81 z 280
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz