Dnes je čtvrtek 12. prosince 2019, svátek má Simona.   | 
Změny na linkách MHD od 1.4.2018 Tisk E-mail

Z důvodu uzavírky Brněnského mostu dochází k následujícím změnám na linkách MHD: 

Linka A: dílčí změny v úseku Dopravní podnik – Masarykovo náměstí u spojů, které přejíždí na jiné linky, nebo jedou po lince A na Dopravní podnik. Časové spoje v úseku Masarykovo náměstí - Hl.nádraží ČD jsou beze změn.
Linka B: pojede po trase Na Dolech – Vrchlického - Dům zdraví – Dům kultury – Chlumova – Demlova a zpět po stejné trase. Linka nezajíždí na Masarykovo náměstí. Po dobu výluky je zřízena nová zastávka Dům kultury ve směru Demlova.
Linka BX: pojede po trase Demlova –Březinova – Havlíčkova – Hl.nádraží ČD a zpět po stejné trase.
Linka C: pojede po trase Horní Kosov – Jiráskova – Dům kultury – Masarykovo náměstí horní, zde se linka otáčí a pokračuje po trase Chlumova – Březinova – Demlova a zpět po stejné trase. Při otáčení trolejbusů na Masarykově náměstí zůstávají cestující ve vozech.
Linka N: nová trasa linky je patrná ze sledu zastávek na jízdním řádu.

 Linka 10: Linka začíná na zastávce Masarykovo náměstí dolní – zastávka trolejbusů.
Spoje s odjezdem v 5.45 a 6.50 hod. z Mas.nám.dolní do Kosova: po nástupu cestujících se autobus otočí v otočce trolejbusů linky „E“ a pojede po objízdné trase po Okružní na ulici Kosovskou – Kosov. Z Kosova na Masarykovo náměstí je linka vedena po stejné trase. Na zastávkách po objízdné trase po ulici Okružní nestaví.
Ostatní spoje do Kosova na lince 10 pojedou z Mas.nám.dolní na zastávku Dopravní podnik(konečná linky „A“) a pokračují spojovací komunikací na Kosovskou – na zastávku Kosovská E.ON (náhradní zastávka na křižovatce) a dále do Kosova. Tyto spoje nestaví na zastávkách Kosovská Colas, Kosovská KSÚS. Z Kosova na Masarykovo náměstí je linka vedena po stejné trase mimo školního spoje v 7.20 hod. z Kosova, který pojede na zastávku Březinova.

Linka 12: Jízdní řády linky jsou z obou konečných Linka jezdí v úseku zastávek „Kaufland“ – „Helenín“ ze zastávky „Chlumova“ po objízdné trase ulicí Okružní. Na ulici Okružní staví na zastávce „Demlova“. Nestaví na zastávce „Na Člunku“.
Po stejné trase jezdí zpět včetně obsluhovaných zastávek. Linka nezajíždí na Masarykovo náměstí mimo spojů, které jsou uvedeny v jízdním řádu jako spoje, které na Masarykově náměstí končí.
Nástup a výstup na zastávkách Chlumova bude probíhat ve stejných směrech, jako před změnou jízdního řádu. Jízdní řády linky 12 jsou z obou konečných beze změn.

Linka 32: Linka pojede ze zastávky Dopravní podnik (nová zastávka vpravo na parkovišti na výjezdu z Dopravního podniku), pokračuje spojovací komunikací na ulici Kosovskou (staví na všech zastávkách) dále na zastávku „Brněnský kopec“ – Demlova -  všechny zastávky dle jízdního řádu do „Bosch Diesel“. Po stejné trase jezdí linka zpět.

Nové jízdní řády jsou zveřejněny ve složce "změny jízdních řádů".

Chřipková epidemie - řidiči MHD Tisk E-mail

Vážení cestující z důvodu onemocnění velkého počtu řidičů MHD (chřipková epidemie) se dnes v úterý 6.3. nepodařilo zajistit provoz dle jízdních řádů a to na trolejbusové lince B a trolejbusové lince A.

Na lince A vynechá jeden spoj v průběhu cca 40 minut pouze v dopoledních hodinách, na lince B vynechá jeden spoj v průběhu cca 60 minut pouze do 18.30 hod.

Všechny ostatní autobusové a trolejbusové spoje jsou zabezpečeny v plném rozsahu.

Cestujícím, kterým jsme způsobili problém, se omlouváme.

Ing. Josef Vilím, ředitel společnosti.


Autobusy s pohonem na CNG v Jihlavě Tisk E-mail
Více...
MHD dne 24. a 31. 12. 2017 Tisk E-mail

Ve dnech 24. 12. a 31. 12. 2017 bude provoz na všech linkách MHD ( mimo linek 31 a 32 ) bez omezení dle platných jízdních řádů.

Linky 31 a 32 o vánocích. Tisk E-mail
Expresní autobusové linky 31 a 32 nebudou jezdit v době od 0:00 hod. 23. 12. 2017 do 15:00 hod. dne 1. 1. 2018 z důvodu celozávodních dovolených v období vánočních svátků.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 280
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz