Dnes je čtvrtek 19. dubna 2018, svátek má Rostislav.   | 
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vítáme Vás na stránkách
Dopravního podniku
města Jihlavy, a.s.

Logo IROP a MMR


Jízdní řády pro aplikace v mobilních tel. jsou k dispozici

Vážení cestující od 28.3.2018 jsou v mobilních aplikacích k dispozici všechny jízdní řády, které budou platit od 1.4.2018 v souvislosti s opravou Brněnského mostu.

Změny na linkách MHD od 1.4.2018

Z důvodu uzavírky Brněnského mostu dochází k následujícím změnám na linkách MHD: 

Linka A: dílčí změny v úseku Dopravní podnik – Masarykovo náměstí u spojů, které přejíždí na jiné linky, nebo jedou po lince A na Dopravní podnik. Časové spoje v úseku Masarykovo náměstí - Hl.nádraží ČD jsou beze změn.
Linka B: pojede po trase Na Dolech – Vrchlického - Dům zdraví – Dům kultury – Chlumova – Demlova a zpět po stejné trase. Linka nezajíždí na Masarykovo náměstí. Po dobu výluky je zřízena nová zastávka Dům kultury ve směru Demlova.
Linka BX: pojede po trase Demlova –Březinova – Havlíčkova – Hl.nádraží ČD a zpět po stejné trase.
Linka C: pojede po trase Horní Kosov – Jiráskova – Dům kultury – Masarykovo náměstí horní, zde se linka otáčí a pokračuje po trase Chlumova – Březinova – Demlova a zpět po stejné trase. Při otáčení trolejbusů na Masarykově náměstí zůstávají cestující ve vozech.
Linka N: nová trasa linky je patrná ze sledu zastávek na jízdním řádu.

 Linka 10: Linka začíná na zastávce Masarykovo náměstí dolní – zastávka trolejbusů.
Spoje s odjezdem v 5.45 a 6.50 hod. z Mas.nám.dolní do Kosova: po nástupu cestujících se autobus otočí v otočce trolejbusů linky „E“ a pojede po objízdné trase po Okružní na ulici Kosovskou – Kosov. Z Kosova na Masarykovo náměstí je linka vedena po stejné trase. Na zastávkách po objízdné trase po ulici Okružní nestaví.
Ostatní spoje do Kosova na lince 10 pojedou z Mas.nám.dolní na zastávku Dopravní podnik(konečná linky „A“) a pokračují spojovací komunikací na Kosovskou – na zastávku Kosovská E.ON (náhradní zastávka na křižovatce) a dále do Kosova. Tyto spoje nestaví na zastávkách Kosovská Colas, Kosovská KSÚS. Z Kosova na Masarykovo náměstí je linka vedena po stejné trase mimo školního spoje v 7.20 hod. z Kosova, který pojede na zastávku Březinova.

Linka 12: Jízdní řády linky jsou z obou konečných Linka jezdí v úseku zastávek „Kaufland“ – „Helenín“ ze zastávky „Chlumova“ po objízdné trase ulicí Okružní. Na ulici Okružní staví na zastávce „Demlova“. Nestaví na zastávce „Na Člunku“.
Po stejné trase jezdí zpět včetně obsluhovaných zastávek. Linka nezajíždí na Masarykovo náměstí mimo spojů, které jsou uvedeny v jízdním řádu jako spoje, které na Masarykově náměstí končí.
Nástup a výstup na zastávkách Chlumova bude probíhat ve stejných směrech, jako před změnou jízdního řádu. Jízdní řády linky 12 jsou z obou konečných beze změn.

Linka 32: Linka pojede ze zastávky Dopravní podnik (nová zastávka vpravo na parkovišti na výjezdu z Dopravního podniku), pokračuje spojovací komunikací na ulici Kosovskou (staví na všech zastávkách) dále na zastávku „Brněnský kopec“ – Demlova -  všechny zastávky dle jízdního řádu do „Bosch Diesel“. Po stejné trase jezdí linka zpět.

Nové jízdní řády jsou zveřejněny ve složce "změny jízdních řádů".

Nástup předními dveřmi vozidel MHD

S platností od 1. července 2015 je na všech autobusových a trolejbusových linkách v pracovní dny, o sobotách, nedělích a svátcích zaveden v době od 21 hodin do 04 hodin příštího dne nástup předními dveřmi a s ním související povinné odbavení na odbavovacím zařízení u předních dveří (včetně jízdy s Jihlavskou kartou na předplacené jízdné - kupón). Uvedený čas je pouze orientační, rozhodujícím faktorem, který určuje přesný čas pro nástup do vozidla pouze předními dveřmi, je čas odjezdu spoje na jízdním řádu s vyznačeným symbolem - písmeno "N" červené barvy. Cílem tohoto opatření je zvýšení ochrany cestující veřejnosti před osobami podnapilými, znečištěnými či neplatícími jízdné.
Podrobnosti najdete pod záložkou Přepravní podmínky v novém znění Smluvních a přepravních podmínek platných od 1. 7. 2015.

letak nahled
Najdete nás také na:
Facebook logo
Statistika

  Návštěvníků: 7529823
  Právě zde jsou
  Hosté : 54  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz