Dnes je neděle 2. srpna 2015, svátek má Gustav.   | 
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vítáme Vás na stránkách
Dopravního podniku
města Jihlavy, a.s.

Výluka v jednom směru na lince E
V pondělí  3. srpna 2015 od 7.00 hod. dojde ke změně trasy v jednom směru na lince E v úseku mezi zastávkami Romana Havelky a Motorpal hala. Linka E pojede ze zastávky Romana Havelky po objízdné trase ulicemi Hybrálecká a Okrajová do zastávky Motorpal hala. Zastávka Hybrálecká bude pouze v tomto směru přemístěna do prostoru křižovatky R.Havelky x Hybrálecká. Zastávka Staré Hory ve směru do Motorpalu bude bez náhrady zrušena.
Při jízdě v opačném směru od zastávky Motorpal hala k Domu kultury pojede linka E po stávající trase a všechny zastávky budou obsluhovány bez omezení.
Důvodem omezení provozu jsou stavební práce na ulici Humpolecké se zavedením jednosměrného provozu.
Předpokládaná doba omezení provozu je 3 týdny.
Konec výluky na lince 12
Autobusová linka č.12 se od neděle 2.srpna vrací do své původní trasy přes Pávov. Jízdní řád zůstává stejný jak byl před 30.3.2015 s jedinou změnou v pracovních dnech u spoje s odjezdem ráno v 5.15 hod. z Masarykova náměstí do A. Dolu. Tento spoj pojede s platností od 3.8.2015 z Masarykova náměstí o 3 minuty dříve, tedy v 5.12 hod. Zastávka „Pávovská,přestupní“ bude od 2.8.2015 zrušena.
Výluková autobusová linka X, bude s platností od 2.srpna zrušena.
Nástup předními dveřmi vozidel MHD

S platností od 1. července 2015 bude na všech autobusových a trolejbusových linkách v pracovní dny, o sobotách, nedělích a svátcích zaveden v době od 21 hodin do 04 hodin příštího dne nástup předními dveřmi a s ním související povinné odbavení na odbavovacím zařízení u předních dveří (včetně jízdy s Jihlavskou kartou na předplacené jízdné - kupón). Uvedený čas je pouze orientační, rozhodujícím faktorem, který určuje přesný čas pro nástup do vozidla pouze předními dveřmi, je čas odjezdu spoje na jízdním řádu s vyznačeným symbolem - písmeno "N" červené barvy. Cílem tohoto opatření je zvýšení ochrany cestující veřejnosti před osobami podnapilými, znečištěnými či neplatícími jízdné.
Podrobnosti najdete pod záložkou Přepravní podmínky v novém znění Smluvních a přepravních podmínek platných od 1. 7. 2015.

Posila na lince 8

S platností od 4. května 2015 bude posílena autobusová linka č.8 v úseku od zastávky Škola Jarní až na zastávku Masarykovo nám.
Posilový autobus bude přistaven před pravidelnou linkou ve stejném čase a to je v 7.28 hod. Bude jezdit pouze ve dnech školního vyučování.

Výluka na lince 12

Od pondělí 30.3.2015 bude zahájena druhá etapa opravy dálničního mostu v Novém Pávově. Uzavírka komunikace na trase autobusové linky č.12 znamená, že tato linka nebude do Pávova zajíždět. Cestující do Pávova přestoupí na nově zřízené zastávce Pávovská, přestupní na autobusovou linku X, která bude zajišťovat přepravu do části Nový Pávov a zpět. Jízdní řády linky 12 zůstávají z obou konečných v platnosti beze změn.

Spoj linky 12 s odjezdem z Masarykova náměstí v 05.15 hod. do A. Dolu, bude od 30.3.2015 zajíždět na zastávku Jipocar. Jízdní řády linek 12 a X budou na webu Dopravního podniku a předprodeji na Masarykově náměstí k dispozici nejpozději od 25.3.2015.

Prodloužení provozní doby oddělení Přepravní kontroly od 1.9.2013
V pondělí a středu je možno v sídle Dopravního podniku osobně získat informace o přirážkách za jízdu bez platného jízdního dokladu a uhradit je v hotovosti až do 16 hodin. 
Pokladní hodiny: pondělí, středa         6:30 - 16:00 hodin
                           úterý, čtvrtek, pátek  6:30 - 14:00 hodin 
Telefon: 567 301 321        

Prodlužování platnosti Jihlavské karty
Platnost karty je stanovena na 4 roky ode dne vydání. Je třeba si občas zkontrolovat dobu platnosti karty. neboť po uplynutí této lhůty nelze již kartu použít - například zakoupit si elektronickou jízdenku ve voze nebo časový kupón v kiosku či Předprodeji jízdenek.
Termín konce platnosti karty lze zjistit ve voze MHD po volbě tlačítka INFO a následném přiložení karty (pozor - při opačném postupu dojde k nechtěnému odbavení). Tuto informaci lze získat také u kiosku - modrého samoobslužného automatu opět po stisknutí tlačítka INFO a také dotazem u pracovnic Předprodeje jízdenek po předložení Jihlavské karty.
Při pořizování nového časového kupónu systém kontroluje platnost karty a nepovolí zakoupení kupónu, jehož platnost by přesahovala platnost Jihlavské karty. V takovém případě lze pořídit časový kupón s kratší platností nebo si prodloužit platnost Jihlavské karty.
Prodloužení platnosti karty se provádí výhradně na Předprodeji jízdenek, a to zdarma. Podmínkou k prodloužení funkcionality karty je dobrý fyzický stav karty, platnost vytištěných údajů na kartě a fotografie, která odpovídá aktuální podobě cestujícího.

Ankety

Porovnání nových trolejbusů 26Tr (Solaris) s předchozím typem 24Tr (Citelis)
  
Statistika

  Návštěvníků: 4281841
  Právě zde jsou
  Hosté : 25  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz