Dnes je sobota 23. května 2015, svátek má Vladimír.   | 
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vítáme Vás na stránkách
Dopravního podniku
města Jihlavy, a.s.

Konec výluky na lince č.7

6. května 2015 od 06.40 hod. je znovu obnovena doprava v plném rozsahu na autobusové lince č. 7.

Výluka na lince 7 do Popic

S platností od 5. května 2015 do 7. května bude na autobusové lince č.7 úplná výluka MHD v úseku mezi zastávkami "Vysoká" a "Popice" z důvodu neprůjezdné komunikace.
Dne 5. května ještě pojedou všechny spoje až do 07.30 hod. Poslední autobusový spoj z Popic tedy pojede do Jihlavy 5. května s odjezdem v 07.10 hod.
Pokud budou práce na silnici případně ukončeny dříve než je předpoklad, Dopravní podnik zahájí dopravu do Popic dle platného jízdního řádu v plném rozsahu.

Posila na lince 8
S platností od 4. května 2015 bude posílena autobusová linka č.8 v úseku od zastávky Škola Jarní až na zastávku Masarykovo nám.
Posilový autobus bude přistaven před pravidelnou linkou ve stejném čase a to je v 7.28 hod. Bude jezdit pouze ve dnech školního vyučování.
Výluka na lince 12

Od pondělí 30.3.2015 bude zahájena druhá etapa opravy dálničního mostu v Novém Pávově. Uzavírka komunikace na trase autobusové linky č.12 znamená, že tato linka nebude do Pávova zajíždět. Cestující do Pávova přestoupí na nově zřízené zastávce Pávovská, přestupní na autobusovou linku X, která bude zajišťovat přepravu do části Nový Pávov a zpět. Jízdní řády linky 12 zůstávají z obou konečných v platnosti beze změn.

Spoj linky 12 s odjezdem z Masarykova náměstí v 05.15 hod. do A. Dolu, bude od 30.3.2015 zajíždět na zastávku Jipocar. Jízdní řády linek 12 a X budou na webu Dopravního podniku a předprodeji na Masarykově náměstí k dispozici nejpozději od 25.3.2015.

Změny na autobusových linkách 6 a 10

Od 1.1.2015 bude na lince č.6 zřízena nová zastávka Fritzova ve směru na městské nádraží. Na lince č.10 od 1.1.2015 budou zavedeny dva nové spoje.

Prodloužení provozní doby oddělení Přepravní kontroly od 1.9.2013
V pondělí a středu je možno v sídle Dopravního podniku osobně získat informace o přirážkách za jízdu bez platného jízdního dokladu a uhradit je v hotovosti až do 16 hodin. 
Pokladní hodiny: pondělí, středa         6:30 - 16:00 hodin
                           úterý, čtvrtek, pátek  6:30 - 14:00 hodin 
Telefon: 567 301 321        

Prodlužování platnosti Jihlavské karty
Platnost karty je stanovena na 4 roky ode dne vydání. Je třeba si občas zkontrolovat dobu platnosti karty. neboť po uplynutí této lhůty nelze již kartu použít - například zakoupit si elektronickou jízdenku ve voze nebo časový kupón v kiosku či Předprodeji jízdenek.
Termín konce platnosti karty lze zjistit ve voze MHD po volbě tlačítka INFO a následném přiložení karty (pozor - při opačném postupu dojde k nechtěnému odbavení). Tuto informaci lze získat také u kiosku - modrého samoobslužného automatu opět po stisknutí tlačítka INFO a také dotazem u pracovnic Předprodeje jízdenek po předložení Jihlavské karty.
Při pořizování nového časového kupónu systém kontroluje platnost karty a nepovolí zakoupení kupónu, jehož platnost by přesahovala platnost Jihlavské karty. V takovém případě lze pořídit časový kupón s kratší platností nebo si prodloužit platnost Jihlavské karty.
Prodloužení platnosti karty se provádí výhradně na Předprodeji jízdenek, a to zdarma. Podmínkou k prodloužení funkcionality karty je dobrý fyzický stav karty, platnost vytištěných údajů na kartě a fotografie, která odpovídá aktuální podobě cestujícího.

Ankety

Porovnání nových trolejbusů 26Tr (Solaris) s předchozím typem 24Tr (Citelis)
  
Statistika

  Návštěvníků: 4147636
  Právě zde jsou
  Hosté : 9  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz