Dnes je pátek 4. září 2015, svátek má Jindřiška.   | 
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.
Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vítáme Vás na stránkách
Dopravního podniku
města Jihlavy, a.s.

Výluka na lince E

V pátek 4. září 2015 od 7.30 hod. do 24. 00 hod. bude linka E vedena ze zastávky "Hybrálecká" po objízdné trase ulicemi Hybrálecká - Okrajová - Motorpal hala a zpět po stejné trase.  Zastávka "Staré Hory " bude v obou směrech zrušena.

Z důvodu pokládky obrusné asfaltové vrstvy bude ulice Romana Havelky uzavřena pro veškerý provoz.

Výluka na lince C

V sobotu 5. září 2015 od 10.00 hod. do 24.00 hod. bude na lince C zrušena zastávka "Jiráskova ul." v obou směrech. Linka bude vedena ze zastávky "U Městských domů" po objízdné trase ulicemi Hamerníkova - Vrchlického - Kainarova - S.K. Neumanna - Horní Kosov a zpět po stejné trase.

Z důvodu pokládky obrusné asfaltové vrstvy bude ulice Jiráskova uzavřena pro veškerý provoz.  

Den otevřených dveří

V neděli 20. 9. 2015 v době do 10 do 16 hodin pořádáme v areálu Dopravního podniku na Brtnické ulici den otevřených dveří. Srdečně zveme k návštěvě!

Více v pdf...
Výluka na lince 12

Ve Velkém Beranově linka č.12 začíná a končí u prodejny bývalé Jednoty. Zastávka V. Beranov, zast. je bez náhrady zrušena. Zastávka V. Beranov Bradlo je umístěna 50 metrů nad stávající zastávkou na místní komunikaci. Důvodem omezení jsou výkopové práce v obci.

Výluka v jednom směru na lince E

V pondělí  3. srpna 2015 od 7.00 hod. dojde ke změně trasy v jednom směru na lince E v úseku mezi zastávkami Romana Havelky a Motorpal hala. Linka E pojede ze zastávky Romana Havelky po objízdné trase ulicemi Hybrálecká a Okrajová do zastávky Motorpal hala. Zastávka Hybrálecká bude pouze v tomto směru přemístěna do prostoru křižovatky R.Havelky x Hybrálecká. Zastávka Staré Hory ve směru do Motorpalu bude bez náhrady zrušena.
Při jízdě v opačném směru od zastávky Motorpal hala k Domu kultury pojede linka E po stávající trase a všechny zastávky budou obsluhovány bez omezení.
Důvodem omezení provozu jsou stavební práce na ulici Humpolecké se zavedením jednosměrného provozu. Předpokládaná doba omezení provozu je 3 týdny.

letak_den_ot_dveri_2015
Statistika

  Návštěvníků: 4347952
  Právě zde jsou
  Hosté : 37  
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.  Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Vytvořeno 2006, RPweb@volny.cz